جدیدترین ورژن از عطرهای معروف دیور و شنل

جدیدترین ورژن از عطرهای معروف دیور و شنل

[۱۹:۵۷] ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
0 پسند

 

با رسیدن به اواخر سال 2018 ، تصمیم گرفتیم که نسخه های جدید از معروف ترین عطرهای قدیمی دو کمپانی معروف و جهانی با نام : " دیور " و " شنل "، را بررسی مختصر و معرفی کنیم. برای اینکه این دو کمپانی معروف مد و فشن، بتوانند همچنان خاطره ی ماندگارترین و قدرتمندترین عطرهای خود را همچنان برجسته نگه دارند، نسخه های جدید از آنها را با همان نام و طراحی ولی در غلظت بیشتر مانند " ادو پرفیوم " و یا " پرفیوم " رونمایی کرده اند.

شنل بلو د شنل پرفیوم 2018

آخرین نسخه از عطر پرطرفدار بلو شنل مردانه از کمپانی مد و فشن "شنل" با آخرین غلظت موجود در یک عطر " پارفیوم " ( عطری خالص ) که بسیار قدرتمند تر و غنی تر از نسخه ادو پرفیوم 2015 در قامت یک بمب اعتیاد آور و فوق العاده جذاب در سال 2018 معرفی شد. این عطر خالص ، تداعی گر آزادی است . عطری معتدل و به شدت جذاب در گروه رایحه های چوبی معطر، که نشاندهنده روح مردی قدرتمند است. برای مردانی که ماهیت عزت خود را نشان می دهند و سرنوشت خود را با داشتن استقلال و عزمی راسخ رقم می زند.

شنل کوکو مادمازل اینتنس

شاید بتوان گفت که یکی از بزرگترین عطرهای تولید شده تاریخ عطرسازی که همانند انفجار در صنعت عطرسازی در سال ۲۰۰۱ سرو صدا به پا کرد، کوکو شنل مادمازل Coco Mademoiselle از کمپانی مد و فشن " شنل " بود. ‌‌‌‌‌رایحه ای چوبی و جنگلی که از آن با عنوان یک انفجار درخشنده یاد میشد. اما پس از آن سالها، کمپانی شنل در صدد احیای دوباره ی قدرت کوکو مادمازل برآمد و در سال ۲۰۱۸ از نسخه جدید و قدرتمند آن با نام Chanel Coco Mademoiselle با غلظت Eau de Parfum Intense رونمایی کرد. ترکیبی که اینبار به روی‌ نعناع هندی و پایه ای قدرتمند و‌ اغواگر از وانیل ماداگاسکار و‌ لوبیا تونکا تاکید دارد. ‌‌رایحه ای بسیار هیجان انگیز از پچولی ( نعناع هندی ) توسط طراح پر افتخار این کمپانی الیور پولژ استخراج شده که قدرتمند ، درخشان ، عمیق ، زنانه و در عین حال به لطف وجود وانیل ماداگاسکار در ترکیب خوش طعم و مزه است ‌‌‌در کنار کهربایی که تاکید بر لطافت زنانه خواهد داشت و رایحه های مرکباتی که در نت ابتدایی ترکیب قرار گرفته اند و‌ قلبی که مملو از نت های میوه ای است

دیور سواژ ادوپرفیوم 2018

نسخه ی ادو پرفیوم دیور سواژ ، عطر بسیار پرطرفردار از کمپانی مد و فشن دیور که پیش تر در سال ۲۰۱۵ معرفی شده بود، در سال 2018 معرفی شد. ترکیب رایحه دیور سواژ ادو پرفیوم، رایحه های شرقی و وانیل وجود دارد که عطری خوراکی مانند، مرموز و بسیار نفسانی را ایجاد کرده است. ‌‌‌ترکیبی که میراثی از نسخه قبلی را در خود جای داده اما با عناصر جدید شگفت انگیز شده است رایحه Sauvage ادوپرفیوم مانند نسخه گذشته ترنج ، فلفل سیچوآن ، اسطخودوس ، و عنبر سائل را در ترکیب خود حفظ کرده و در نسخه جدید با ادویه جات اغواگر ، روایح شرقی نفسانی ، جوز هندی ، استار انیسون و‌ نوعی وانیل به نام وانیل پاپوآ ادغام شده است . ‌‌‌‌‌‌چهره تبلیغاتی این عطر دوباره جانی دپ، ستاره معروف و خوش چهره هالیوود انتخاب شد، چرا که ( دیور سووَژ ) برای مردی ساخته شده که مرزی در زندگی خوپ نمیشناسد و طبیعت او مانند گرگی رام نشدنی جسور و شجاع است.

دیدگاه
  1. .اولین نفری باشید که به این خبر نظر می دهد
برای ارسال دیدگاه لازم است عضو وبسایت باشید. ورود به وبسایت