روش‌های پرداخت

نکته: تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

1- پرداخت اینترنتی

کاربران وب سایت فروشگاه عطر و ادکلن جوانا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. در مرحله ی نهایی ثبت خرید توسط مشتریان، در صورتی که پرداخت وجه سفارش به صورتی اینترنتی انتخاب شده باشد، با زدن دکمه پرداخت، به صفحه ی بانکی شاپرک رفته و مواردی که بانک از شما برای پرداخت اینترنتی درخواست مینماید از جمله شماره کارت و رمز دوم و... را تکمیل کرده و دکمه پرداخت را میزنید. در صورت اعلام پرداخت موفق از طرف بانک، به صورت خود به خود به صفحه ی تکمیل خرید در وب سایت جوانا برمیگردید و این بازگشت به منزله ی پرداخت هزینه سفارش از طرف شما میباشد، در غیر اینصورت ایجاد مشکلاتی اعم از عدم موجودی کافی، قطعی ناگهانی اینترنت و یا عدم بازگشت به سایت ( بنا به دلایل فنی ) پس از پرداخت سفارش، اگر که پرداخت هزینه سفارش توسط کارشناس وب سایت جوانا تأیید شده باشد هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود، در غیر اینصورت اگر که پیامکی با محتوای ثبت موفق سفارش ارسال نگردید، مشتریان محترم میتوانند برای حصول اطمینان از خرید و پرداخت قطعی خود به شماره های معرفی شده بر روی سایت تماس بگیرند و پیگیری بفرمایند.

- چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت دیجی‌کالا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 • 1- شماره 16 رقمی کارت
 • 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 • 3- کد CVV2 : این یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
 • 4- تاریخ انقضا: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
 • 2- پرداخت در محل تحویل

  به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

  با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، وب سایت فروشگاه عطر و ادکلن جوانااین امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، فقط تهران باشد هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

  لازم به ذکر است، سفارشهایی که تحویل کالا را در شهری غیر از تهران قید کرده اند، خرید عطر و ارسال آن منوط به پرداخت اینترنتی هزینه سفارش میباشد. در صورت اضافه شدن شهرهای دیگر به امکان تحویل سفارش و دریافت وجه آن حین تحویل درب منزل، حتما به مشتریان محترم اطلاع رسانی خواهد شد.

  - پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

  از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش فروشگه جوانا دستگاه‌‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل و فعلا در تهران، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.