شرایط عودت عطر بعد از خرید و تحویل آن:

وب سایت فروشگاه جوانا همانند دیگر فروشگاه های اینترنتی عودت عطرهای خریداری شده را پس از 3 روز از مشتری قبول میکند و بعد از هماهنگی های لازم و برقرار کردن تماس با مشتری محترم اقدامات لازم انجام میگیرد.

در صورتی که خریدار در نظر دارد عطر خود را تعویض نماید میباست دقت داشته باشد که تعویض عطر جدید با خرید قبل بعد از عودت از خرید، مستلزم پرداخت هزینه ی پیک خواهد بود.

نکته : عودت عطرها صرفا در صورت خراب بودن جعبه و یا خراب بودن درب بطری و یا باز بودن سلفن و یا جعبه عطر و یا خراب بودن جعبه عطر، امکان پذیر خواهد بود و بنابراین عودت عطرها بعد از باز کردن سلفن و یا جعبه عطر امکان پذیر نخواهد بود.

در صورتی که بعد از تحویل عطر قبل از اتمام 3 روز کاری، از خرید خود منصرف شده و خرید خود را کنسل کردید و خریدها را بازگرداندید، مبلغ به طور کامل به حساب یا کارت شما بازگردانده خواهد شد. ما در یک زمان منطقی و از طریق ایمیل شما را از باز گرداندن مبلغ آگاه خواهیم کرد. و هر هزینه ای که بابت خرید از شما دریافت کردیم باز می گردانیم. عودت مبلغ کالاهایی که به عنوان هدیه خریداری شدند به کارت بانکی کسی ریخته میشود که سفارش را انجام داده است.ما هر چه سریعتر و ظرف یک هفته پس از دریافت بازگشت سفارش از شما عودت مبلغ را انجام خواهیم داد.

وب سایت و مجموعه فروشگاه جوانا، در بسته بندی، ارسال و تحویل کالا تمام دقت و تلاش خود را می کند تا سفارش شما بدون هیچگونه آسیبی ارسال شود. با این وجود اگر به هنگام دریافت سفارش خود تغییر ظاهری بر اثر آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در بسته بندی محصول توسط کاربر مشاهده شد، باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به شماره ی فروشگاه جوانا که در قسمت تماس با ما درج شده اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده در قالب بسته بندی ارسال شده از جانب جوانا به همراه کلیه متعلقات و رسید تحویل کالا به فروشگاه جوانا عودت داده شود شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه زمان خود توسط فروشگاه جوانا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و آن عطر خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

سفارشات مشتریان تهران:

تمام سفارشات مشتریان تهران در هر روزی که ثبت گردد فردای آن روز (روز کاری) حداکثر تا ساعت 20 به دست مشتریان خواهد رسید.

سفارشات مشتریان شهرستان:

تمامی سفارشات مشتریان شهرستان در هر روزی که ثبت گردد فردای آن روز (روز کاری) تحویل اداره پست (پیشتاز) خواهد شد و طبق تعهد اداره پست سفارشات بین 48 الی 72 ساعت کاری تحویل مشتری میگردد.